№ 1 (237):

На розкрадачів металу оголошено полювання

Новини

Збирайте металобрухт законно!Лише за  два тижні жовтня 2011 року на Сумщині було затримано десятки осіб, підозрюваних в крадіжці металевих конструкцій з метою подальшого збуту. Інформацію про це підтвердили представники МВС області.

Так, 17 жовтня 2011 року в Роменському районі співробітники ДАІ зупинили автомобіль ВАЗ 21013, водій якого, 21-річний роменчанін, перевозив чотири комплекти цвинтарних огорож. Походження вантажу молодик пояснити не зміг, на підставі чого правоохоронці висунули версію про причетність затриманого до розкрадань на місцевому кладовищі.

А днем раніше двоє жителів Шостки піймалися на крадіжці кольорового металу з НДІ магнітних носіїв при заводі "Свема". Міліція вилучила у них частини розукомплектованих верстатів, включаючи 2 мідні котушки та 5 редукторів. Свої дії розкрадачі кольорового металу пояснили відсутністю коштів для прожиття.



У тій же Шостці незадовго до цього співробітники патрульно-постової служби також затримали двох місцевих жителів, які перевозили на велосипедах і тачці купу заліза. Як виявилося, правопорушники демонтували металеві паркани і двері з одного з міських підприємств.

Згідно з офіційною інформацією, з метою розкриття і попередження крадіжок метвиробів комунальної форми власності на Сумщині проводиться оперативно-профілактична операція МВС "Металіст". Правоохоронці та дружинники гарантують продовження "полювання на металевих злодіїв" і нагадують, що в разі доведення провини затриманим загрожує до 6 років тюремного ув'язнення.




Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень