№ 1 (237):

Що українці думають про дружбу

Актуалії

Міцна чоловіча дружбаУ період з 2 по 12 жовтня 2011 року компанією Research & Branding Group було проведене дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до дружби. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2076 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

В основному українці заявляють, що своїми друзями можуть назвати двох людей, так вважає 18%. Три людини за своїх друзів вважає 13% українців. П'ятьох-9,5% і 7% респондентів стверджують, що дружать з десятьма людьми. При цьому 14% вважає, що у них немає друзів, і було важко відповісти про кількість своїх друзів кожному десятому респонденту.Найбільше серед сьогоднішніх друзів українці називають друзів з юності (36%), потім друзів, які з'явилися в зрілому віці (34%) і на третьому місці друзі дитинства (20%). Лише 5% українців заявляє, що у них більше друзів, з якими потоваришували порівняно недавно (не більше 5 років тому) і стільки ж респондентів (5%) важко відповісти.

Найбільше українці зустрічаються зі своїми друзями 1-3 рази на місяць, так робить 26% респондентів, приблизно раз на тиждень зустрічаються 19%, кілька разів на тиждень 16% і практично кожен день 14% українців. Декілька разів на рік зі своїми найближчими друзями зустрічаються 13% українців, один раз на рік 2% респондентів і у 8% буває по-різному.

Щодо дружби на робочому місці, думка українців розділилося на дві частини одна половина (50%) виступає за дружбу, коли один з друзів начальник, а другий його підлеглий і друга половина респондентів (41%) проти такої дружби. Не змогли відповісти на питання 9% респондентів.

У можливість дружби між чоловіком і жінкою вірять 61% українців і навпаки не вірять у таку дружбу 31%. Ще 8% респондентів не змогли відповісти.

Щодо твердження, що справжній друг пізнається не в біді, а в радості згодні 42% українців і не згодні 51%. Те, що жіночої дружби не існує, не згодні 67% українців і навпаки згодні з тим, що дружба це справа чоловіків 23% українців.Читайте ще:

Росію та Україну хочуть об’єднати мостом

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Чупакабра поранила школяра

Читайте вибране