№ 1 (237):

Перша дружина проміняла Ющенка на його водія

Прес-колаж

Ющенко першій дружині не потрібенСвітлана Ковальчук переїхала в село Іванковичі (Київська область) після розлучення з Віктором Ющенком в 2000 році. Вийшла заміж за Сергія Ковальчука. У селі кажуть, що він був водієм Віктора Ющенка.

У неї двоповерховий рожевий будинок під червоною черепицею. Обгороджений двометровим парканом з білої цегли. Невеликий двір розміром 3х4 метра майже повністю залитий бетоном. Між воротами і гаражем на цокольному поверсі є крите місце для машини.

Над двором натягнуті металеві дроти, по яких плететься виноград. Двері у будинку вузькі, до них ведуть дві бетонні сходинки. Біля дверей стоїть великий горщик, в якому засохли квіти. Вікна закриті жалюзі. Ні собаки, ні будки для собаки немає.Сусіди кажуть, що у Світлани Ковальчук працюють тільки церковні люди. Допомагати по господарству вона запросила двох черниць, одну з Києво-Печерського монастиря, а іншу з Сумської області забрала.

Будівельники й охоронці також схожі на людей, які служать у церкві. У них довгі бороди, дивляться постійно вниз, не розмовляють.

"Вона (Світлана Ковальчук) не буде ні з ким говорити, бо про неї і про її дітей кореспонденти брехню пишуть. Написали, що Андрій в ресторані пиячив, а він же не п'є. Усі кажуть, що їм хтось розповідав, а насправді ніхто цього не бачив ", — розповів охоронець, після чого намагався розбити фотоапарат журналіста, коли той спробував сфотографувати її будинок.

"Я зараз махну рукою, і вас пристрелять. Тут все під охороною. Це приватна територія, і дорога теж приватна, фотографувати її не можна", - заявив він.

Чоловік, щоб зупинити фотографування будинку, схопив кореспондента ззаду за руки, намагався вирвати фотоапарат і кинути його об асфальт, повідомили ЗМІ у жовтні 2011 року.Також можна почитати:

Прапор замінено, годинники сховано…

Партійний ювілей

Чудесница крапива

Тимошенко і Ющенко знову лаються