№ 1 (237):

Попи погрожують рекламодавцям Божою карою

Новини

На пропагандистів стриптизу очікує Божа караЄпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви (МП) Євлогій (Гутченко) у жовтні 2011 року написав відкритого листа меру міста Геннадію Мінаєву з вимогою прибрати білборди та сітілайти з рекламою стриптизу та інших видів аморальної поведінки на місці зруйнованої церкви.

Священик зазначив, що до нього неодноразово зверталися прихожани, які особливо обурені розміщенням такої реклами на Покровській площі та у сквері, де раніше знаходився Покровський храм, а тепер розташована символічна церква.Владика Євлогій запевнив, що молиться за таких рекламодавців: "Я молюся, щоб ті, хто розмістив рекламу розпусти в центрі Сум, встигли усвідомити крайню небезпеку своїх дій і покаятися у скоєному гріху до того, поки їх не спіткала кара Божа", — зазначив Владика Євлогій.

Єпископ від імені православних сумчан попросив міського голову вивчити питання розміщення реклами стриптизу на вулицях Сум та вжити заходів до її вилучення та недопущення надалі реклами розпусти на вулицях міста.

Проте, міський голова заявив, що, згідно Закону України "Про рекламу" будь-яке втручання в розміщення реклами не входить до його компетенції.Ще варто почитати:

День журналістики в незалежній упаковці

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Про електронну звітність

Податки дитячими очима