№ 1 (237):

Страшний не кодекс, а ті хто його застосовують

Новини

Діалог з податковим інспекторомПодаткові органи на свій розсуд трактують норми Податкового кодексу, ускладнюючи умови ведення бізнесу. Таку думку висловив 27 жовтня 2011 року на з'їзді Спілки орендарів і підприємців України Президент Союзу податкових консультантів Леонід Рубаненко.

За його словами, Спілка податкових консультантів зафіксувала кілька випадків у Сумській, Полтавській та Рівненській областях, коли податкові інспектори невірно застосовували норми кодексу. "Наприклад, були випадки, коли податкові органи не реєстрували платником ПДВ тільки на підставі того, що у відомостях про директора фірми, а саме, в адресі, не був зазначений індекс ... Такого немає в Податковому кодексі, але вони це роблять", — розповів Рубаненко.Він підкреслив, що в результаті страждають більше не стільки підприємці, скільки держава. Експерт також висловив побоювання щодо того, як податковими органами будуть застосовуватися норми закону про спрощену систему оподаткування. "Вони вже готові до того, щоб перекрутити прописані в кодексі норми так, щоб нам життя не було. До цього треба готуватися", — вважає Рубаненко.

За словами Миколи Азарова, уряд виконав свою обіцянку перед малим бізнесом. Закон про спрощену систему був прийнятий Верховною Радою 20 жовтня 2011 року.Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень