№ 1 (237):

Незабаром може розпочатися приватизація облгазів

Новини

А у нас в квартирі газ, поки що...Фонд держмайна України планує оголосити перші конкурси або виставити на біржові торги державні пакети акцій підприємств із газопостачання та газифікації (міськ- і облгази) у першому кварталі 2012 року, повідомив журналістам глава Фонду Олександр Рябченко 7 листопада 2011 року у Києві.

"У першому кварталі 2012 року. У нас немає ніякого бажання щось затягувати", — сказав він.

У той же час А. Рябченко уточнив, що НАК "Нафтогаз України" поки ще не передала в повному обсязі всі заплановані до приватизації пакети облгазів.

За його словами, в даний час Фонд спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості відпрацьовує технології проведення приватизації та завдання, які повинні бути вирішені для розвитку галузі."Стандартними методами, які могли б використовувати, ми не доб'ємося результатів для галузі", — зазначив він.

А. Рябченко також не виключив, що дрібні пакети акцій зазначених підприємств можуть бути реалізовані на фондовому ринку, великі — на конкурсі.

У той же час глава Фонду висловив жаль, що акції міськ- і облгазів не котуються на фондовому ринку, у зв'язку з чим складно визначити ринкову оцінку їх вартості.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України постановою № 1053 від 10 жовтня 2011 вирішив передати держпакети акцій 48 підприємств з газопостачання та газифікації (міськ- і облгазів) зі статутного капіталу НАК "Нафтогаз Україна" ФДМ України для подальшої приватизації.

Згідно з документом, держпакети акцій повинні бути передані ФДМ у місячний термін.

Як і у випадку з енергопостачальними та енергогенеруючими компаніями, держава залишить у своїй власності 25%-вий пакет акцій міськ- чи облгазу.Також можна почитати:

Сало суперполезно для организма человека

Мешканця Сумщини затримали у метро

Суми претендують на чемпіонат

Індекси валового продукту та доданої вартості за 2010 рік