№ 1 (237):

Українці та мобільний телефон

Новини

Якій у тебе телефон?У період з 27 жовтня по 7 листопада 2011 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до мобільного зв'язку.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + - 2,2%.Переважна більшість населення України 84% має мобільний телефон. Не використовують апарат мобільного зв'язку 16% українців.


Більшість українців (88%) володіє одним телефоном, кожен десятий респондент (10%) має два телефони і лише 1,5% українців використовують більше двох мобільних телефонів.

У більшості українців 89% — простий мобільний телефон, 7% використовує смартфон / комунікатор і 3% одночасно володіють простим мобільним телефоном і смартфоном.

77% українців віддає перевагу моноблоку як типу корпусу телефону, 13% — розкладний корпус, 6% — слайдер.

Найбільш популярною в українців є звичайна клавіатура, їй віддає перевагу 87% респондентів, екранна (або віртуальна) клавіатура (сенсорний екран) популярна у 9% українців. Однакова кількість 2% респондентів в якості відповіді вибрали QWERTY-клавіатуру або не змогли відповісти.Варто ще переглянути:

До дня працівників торгівлі Сумщини - 2011

Є смисл заснувати в області дні місцевої преси

Звичайне варварство

Правоохоронці захищають сільгоспвиробників