№ 1 (237):

День працівників місцевого самоврядування Сумщини - 2011

Актуалії

Герб СумщиниДень працівників місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

За даними Головного управління статистики у Сумській області на 1 січня 2011 року в органах місцевого самоврядування було зайнято 3379 осіб, що складає третину всіх державних службовців області.
 
У кількісному складі серед працівників місцевого самоврядування  переважають жінки (три чверті працюючих), але чоловіки, як правило, займають більш високі категорії посад. Посадові особи органів місцевого самоврядування розподіляються таким чином: чотири з кожних десяти працівників – керівники, шість – спеціалісти.Як для державних службовців взагалі, для працівників місцевого самоврядування є характерним високий освітній рівень. У кожного третього працюючого неповна базова вища освіта, у двох третин – повна вища. Два керівника мають науковий ступінь, один має вчене звання. Впродовж 2010 року двадцять шість працівників органів місцевого самоврядування здобули вищу освіту, з них п’ять осіб отримали рівень магістра у Національній академії державного управління.

Крім високого освітнього рівня, працівники органів місцевого самоврядування мають достатній досвід роботи. Від 5 до 10 років обіймає посаду кожний третій працюючий.

У найбільш працездатному віці знаходяться більше половини чоловіків (у віці 35 – 54 роки) та більше третини жінок (у віці 35 – 45 років).Ще варто почитати:

День журналістики в незалежній упаковці

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Про електронну звітність

Податки дитячими очима