№ 1 (237):

На Сумщині виникли проблеми з виплатою соціальної допомоги

Новини

Знову пустий гаманецьУ листопаді 2011 року в Сумській області виник цілий ряд проблем, пов'язаних з виплатами соціальної допомоги та пенсій окремим категоріям громадян.

Про це йдеться в заяві місцевого Управління праці та соцзахисту населення (УПСЗ), опублікованого на сайті Сумської міської ради.

Згідно з офіційними даними, тільки за станом на 25 листопада 2011 року у регіоні "в неповному обсязі" були профінансована допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років та допомога одиноким матерям. Загальна сума недоплат сьогодні становить 6,9 мільонів гривень."Така ситуація виникла, перш за все, через нестачу коштів у регіональному бюджеті, - сказав юрист Незалежного товариства захисту прав малозабезпечених громадян Сергій Горшков. - Яким чином можна вирішити цю проблему найближчим часом, поки невідомо, але уповноважені особи обіцяють, що вже до середини грудня всі борги по "соціальним пакетам" будуть погашені ".

За інформацією, яку підтвердили в УПСЗ, необхідні виплати будуть проведені відразу ж "після надходження фінансування з державного бюджету".Також читайте:

Осторожно: солнце

"Каштаны"

Не купуйся на те, що купуєш

Виші використовують тіньові схеми