№ 1 (237):

Підтверджено кредитний рейтинг Сум

Новини

Герб СумУ грудні 2011 року незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів міста Суми та випуску відсоткових облігацій (серія А) Сумської міської ради на суму 50 млн. грн. на рівні uaА-. Прогноз рейтингів - стабільний. Для поновлення кредитних рейтингів агентство враховувало соціально-економічні та фінансові показники міста Суми за I півріччя 2011 року, а також внутрішню інформацію, надану міською радою.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Знаки "+" і "-" позначають проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.Фактори, що сприяють підвищенню кредитного рейтингу:

— зростання дохідної частини бюджету міста та збереження достатнього рівня бюджетної забезпеченості в I півріччі 2011 року;

— поліпшення соціально-економічного розвитку міста, що позитивно впливає на збалансованість бюджетних показників;

— низький рівень прямого боргу Сумської ради та помірний рівень його запланованого зростання у майбутньому.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

— залежність бюджету міста від одного платника податків (ВАТ "СМНВО ім М В Фрунзе ..."), надходження від якого формували за підсумками січня-червня 2011 року близько 16% доходної частини загального фонду бюджету без урахування трансфертів;

— високий рівень зносу об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури та житлового фонду, необхідність здійснення значних капітальних вкладень у їхнє відновлення за одночасного високого рівня заборгованості населення за житлово-комунальні послуги у розрахунку на одного жителя.Також перегляньте:

Сумщина до зими готова

Поліцейський Іван Тобілевич не брав хабарів

Грибные шляпки

Заготавливаем огурцы