№ 1 (237):

СБУ закликає жителів Сумщини до пильності

Новини

Увага!Представники Управління СБУ в Сумській області  у грудні 2011 року офіційно звернулися до місцевих жителів з проханням надати посильну допомогу у виявленні потенційних терористів і екстремістів.

У оприлюдненому повідомленні відомства зазначено, зокрема, що протягом всього 2011 року на Сумщині періодично фіксувалися випадки скоєння злочинів із використанням саморобних вибухових пристроїв.

За словами експертів, мова йде не про так званий "телефонний тероризм", коли у відповідні структури надходять неправдиві повідомлення про нібито закладені бомби, а про реальну загрозу життю та здоров'ю оточуючих.В Управлінні підкреслюють, що громадянська пильність зможе в значній мірі полегшити роботу правоохоронців, і в тому випадку, якщо у сумчан або жителів області з'явиться будь-яка інформація про "підозрілі предмети або осіб", закликають негайно звернутися до чергового Служби безпеки України.

Зараз співробітники силових відомств регіону сконцентрували свою увагу на охороні нафтових і газотранспортних об'єктів, а також патрулюванні місць скупчень людей, включаючи стадіони та вокзали.Також читайте:

Осторожно: солнце

"Каштаны"

Не купуйся на те, що купуєш

Виші використовують тіньові схеми