№ 1 (237):

Забив табуретом до смерті

Новини

Ходіть у туалет лише в призначених для цього місцях!У Сумській області декілька годин знадобилося правоохоронцям, щоб розкрити скоєне на початку грудня 2011 року вбивство 51-річного чоловіка, знаряддями якого, як потім встановили працівники міліції, стали табурет і палиця. А винним виявився його 43-річний друг дитинства, який пояснив слідчому, що вбив товариша через образу — адже той справив свої природні потреби, не виходячи з кімнати.

Працівникам міліції зателефонував сусід загиблого, який розповів, що в будинку навпроти на підлозі лежить чоловік без ознак життя.

На місце події виїхали співробітники міліція і карета швидкої допомоги. Проте рятувати було нікого. Мертвого чоловіка відправили в морг, а працівники міліції почали з'ясовувати причину смерті. Оглянувши приміщення, де жив загиблий, правоохоронці знайшли кров, яку хтось ретельно намагався змити. А дочекавшись висновків лікарів, працівники міліції переконалися, що чоловіка жорстоко вбили.Зокрема, в свідоцтві про смерть УАЗу: "Смерть настала від закритої черепно-мозкової травми, перелому склепіння та основи черепа, крововиливу під тверду і м'яку мозкові оболонки в шлуночки мозку, забиття головного мозку, закритої тупої травми грудної клітки, перелому ребер справа і зліва, перелому грудини, розриву лівої легені, двостороннього пневмотораксу". Тому головним завданням міліціонерів було розшукати того, хто побив людину до смерті.


Першим підозрюваним став його товариш. Сусіди загиблого розповіли, що останнім часом чоловіки не розлучалися — жили разом і пили горілку. Саме від нього міліціонери дізналися, що його товариш помер, після чого той зник. Але сховатися чоловік не зміг — його затримали в будинку брата. Спочатку у скоєному він не зізнавався, але, не зумівши пояснити, що робив у той день, все ж розповів, що причетний до вбивства свого найближчого друга.

"У той день ми взяли пляшку самогону, сиділи, спілкувалися, закушувати було майже нічим, тому швидко захмеліли, — розповів він. — Але я був не настільки п'яним. Розлютило мене те, що він замість того, щоб вийти в туалет на вулицю, вирішив всі свої природні потреби справити в кімнаті. Я був ображений такою поведінкою і вирішив його провчити. Схопив те, що було під рукою — табурет — і вдарив. Він упав, а я вже не міг зупинитися. Схопив ціпок, бив по голові, по тулубу. Скільки разів, не пам'ятаю". Потім він зізнався, що коли зрозумів, що забив товариша до смерті, злякався і вирішив приховати сліди злочину: вимив, переодягнув, поклав так, немов той помер своєю смертю, намагався змити сліди крові з підлоги.

Зараз затриманий перебуває під арештом. Порушено карну справу за ч.1 ст.115 КК України, за що передбачено максимальне покарання — 15-річне ув'язнення, повідомив СЗГ УМВС України в Сумській області.Також перегляньте:

Сумщина до зими готова

Поліцейський Іван Тобілевич не брав хабарів

Грибные шляпки

Заготавливаем огурцы