№ 1 (237):

Українська міліція поклала край протиборству злодійських кланів

Новини

9 грудня 2011 року у київському ресторані "Порто Мальтезе" співробітники ГУБОЗ МВС України затримали 37-річного "злодія у законі" Бахиш Алієва, більш відомого у кримінальних колах за прізвиськом Ваха.

Затриманий був доставлений до ізолятора тимчасового утримання Голосіївського РУВС Києва в очікуванні депортації в Россію. Уродженець Дманіського району Грузинської РСР, етнічний азербайджанець Бахиш Алієв перебрався на Україну в 2010 році, незабаром після відбуття ним у Росії трирічного терміну за шахрайство.

"Законник" взявся розшукати викраденого ним же азербайджанського підприємця та отримував від його родичів гроші навіть після того, як заручник помер. Під час перебування Вахи в Пресненському ізоляторі на стадії попереднього слідства за цю негідну злодія поведінку він був призупениний у своїх повноваженнях.

У зв'язку з тим, що кутаїський "злодій в законі" Вахтанг Хатіскаці, якій призупинив повноваження Алієва, згодом помер у колонії, винесене ним рішення вже ніким не може бути оскаржене. Проте, на Україні Бахиш зголосився злодієм і після недавньої смерті найбільш впливового місцевого "злодія в законі" Сергія Мамедова, який контролював республіканський общак, активно включився у переділ сфер впливу на користь грузинського "злодія в законі" Серго Глонті на прізвисько Гуга.Іншою стороною в цьому протистоянні виступив сумський "законник" Сергій Лисенко на прізвисько Льора, відтиснутий у свій час від общаку грузинськими злодіями. У цій суперечці Льору підтримали російські злодії Сенька Самарський і Пічуга, орієнтовані на Діда Хасана.

9 грудня 2011 року  у Львові та Києві були затримані відразу двоє прихильників Гугі: Рамаз Цікорідзе та Бахиш Алієв. Наступного ж дня Рамаз був депортований до Грузії, але оскільки на батьківщині щодо нього не було заведено карної справи, "злодієві в законі" дозволили виїхати до Туреччини. Що стосується Алієва, то він має бути депортований до Росії одразу після отримання з російського посольства підтвердження про його громадянство. Фактично, українські міліціонери в один день поклали кінець протиборству злодійських кланів за спадок Мамеда, залишивши Гугу в меншості і створивши сприятливий ґрунт для російської експансії.


За матеріалами російської інформагенції "Прайм Крайм"Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень