№ 1 (237):

Гуртова торгівля на Сумщині за січень–вересень 2011 року

Актуалії

Добре торгуватимеш - добре й матимешЗа даними Головного управління статистики у Сумській області  обсяг оптового товарообороту підприємств оптової торгівлі Сумської області за січень–вересень 2011р. становив 3988,8 млн.грн., що на 10,9% більше обсягу відповідного періоду попереднього року.

Зауважимо, що 77,3% реалізованих товарів було вітчизняного виробництва.

У структурі оптового товарообороту переважали непродовольчі товари – 78,0%.

Найбільшими обсягами реалізації відзначались: сполуки азотні та добрива, енергетичні матеріали, шлак, дрос та відходи виробництва чорних металів, культури зернові, продукти хімічні неорганічні основні інші,  препарати фармацевтичні хімічні і продукти лікарські рослинного походження, гліцерин, мило та засоби миючі, засоби для чищення та полірування, метали основні чорні: залізо, чавун, сталь та феросплави, лісоматеріали і деревина, засоби парфумерні та косметичні, пестициди та продукти агрохімічні інші, портландцемент та інші цементи.Серед продовольчих товарів – шоколад та кондитерські цукрові вироби, пиво, молочні продукти, алкогольні напої, м’ясо та м’ясні продукти, води мінеральні та напої безалкогольні включаючи соки фруктові та овочеві, кава, олії рослинні, чай, рибна продукція, макаронні вироби.

Станом на 1 жовтня 2011р. товарні запаси підприємств оптової торгівлі області становили 460,8 млн.грн., що на 17,8% більше, ніж на 1 жовтня 2010р.Також перегляньте:

Сумщина до зими готова

Поліцейський Іван Тобілевич не брав хабарів

Грибные шляпки

Заготавливаем огурцы