№ 1 (237):

Новий рік по-українськи

Актуалії

В очікуванні НоворіччяУ період з 4 по 14 грудня 2011 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо того, як українці збираються зустріти Новий рік. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим.

Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2078 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + - 2,2%.

Більшість українців (73%) планують зустрічати Новий рік вдома у колі близьких і рідних, кожен десятий (10%) планує зустрічати Новий рік у гостях, з друзями.

Як правило, зустрічі Нового року в колі сім'ї в більшій мірі віддають перевагу українці старше 30 років (77%), тоді як серед респондентів до 30 років таких 56%. Молодь до 30 років планує зустріч Нового року в гостях з друзями (25%), частіше ніж представники інших вікових груп (від 3% старше 55 років до 9% у віці 30-39 років).Дві третини жителів країни (61%) планують накривати новорічний стіл, навпаки — не будуть цього робити — 16%, а кожен четвертий (23%) — ще не визначився.

Ті жителі Україні, які будуть накривати новорічний стіл, планують його у середньому на 5 чоловік і розраховують витратити на це в середньому 558 грн.Також можна почитати:

Прапор замінено, годинники сховано…

Партійний ювілей

Чудесница крапива

Тимошенко і Ющенко знову лаються