№ 1 (237):

"Епіцентр" знов збирається до Сум

Новини

Мережа будівельних супермаркетів "Епіцентр"Компанія "Епіцентр К" (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних будівельно-господарських гіпермаркетів, планує в 2012 р. інвестувати близько 1,5 млрд грн. в розвиток мережі, тоді як в 2011 р. інвестиції склали близько 1,1 млрд грн., повідомив гендиректор компанії Петро Михайлишин.

За його словами, у 2012 році році компанія планує відкрити не менше 10 гіпермаркетів, зокрема, в Донецьку і Львові (стануть другими магазинами мережі в цих містах), по одному магазину в Херсоні, Сумах, Білій Церкві (Київська обл.) І в Євпаторії (АРК), а також підшукує ділянку для будівництва сьомого гіпермаркету в Києві. "При відкритті гіпермаркетів в Херсоні і Сумах ми закриємо майже всі обласні центри України. При сприятливих обставинах, ми можемо відкрити у Львові та Донецьку ще й по третьому магазину. Паралельно ми будемо розвиватися в менш великих містах, таких як Стрий, Горлівка, Краматорськ, Феодосія", — додав він.Крім того, пан Михайлишин повідомив, що "Епіцентр К" планує освоювати ринки ряду країн СНД, а також європейських країн. "У планах розвитку компанії на 2012 р. і наступні роки — вихід на ринки деяких країн СНД, імовірно Росії чи Білорусі, Казахстану, Грузії чи Молдови, а також європейські ринки — Іспанії, Італії, де нас пов'язує плідна співпраця з товаровиробниками, бізнес— партнерами і де проживає багато наших співгромадян", — сказав він.

Гендиректор компанії також повідомив, що до кінця 2011 року компанія планує відкрити ще три гіпермаркету: у Маріуполі (16 грудня), Сімферополі (24 грудня) та Луганську (31 грудня).

Нагадаємо, національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр" станом на 12 грудня 2011 року об'єднувала 33 торгових об'єкти.


Ще варто почитати:

День журналістики в незалежній упаковці

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Про електронну звітність

Податки дитячими очима