№ 1 (237):

Якими були, такими і залишилися: соціалісти стали регіоналами

Новини

На позачерговій сесії Тростянецького райради її головою обрано представника фракції Партії регіонів Олександра Олійника.

Як повідомили в прес-службі Сумської облради, "регіонал" Олександр Ліпченко, який керував райрадою, за власним бажанням достроково склав повноваження.

Депутати вирішили ще до початку нового 2012 року обрати нового керівника, і 27 грудня 2011 року їм став представник фракції ВО "Батьківщина" Едуард Холодов. Але вже на позачерговій сесії 28 грудня 2011 року, коли райрада повинен був розглядати бюджет на 2012 рік, він попросив депутатів розглянути заяву про відставку, пробувши на посаді всього один день.До порядку денного було знову внесено питання про вибори голови райради. В результаті 21 депутат проголосував за кандидатуру представника Партії регіонів Олійника.

Крім того, в цей день також значно зміцнила свої позиції фракція Партії регіонів: до неї перейшов весь склад від фракції СПУ і один депутат від фракції "Рідне місто". Таким чином, "регіонали" посилили своє представництво в райраді до 21 людини з 34.

Відзначимо, що в ПР переходять не тільки соціалісти, а й члени інших партій. Наприклад, у березні 2011 року три позафракційних народних депутата України, обраних у Верховну Раду за списками Блоку Юлії Тимошенко, поповнили фракцію Партії регіонів у парламенті.Ще варто почитати:

День журналістики в незалежній упаковці

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Про електронну звітність

Податки дитячими очима