№ 1 (237):

До суду потягнуть через газету, але не будь-яку.

Актуалії

Кабінет Міністрів визначив друковані засоби масової інформації для регіональних оголошень про виклик до суду відповідачів, третіх осіб і свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме в 2012 році. Про це повідомили в прес-службі Міністерства юстиції.

Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Уряду у середу 28 грудня 2011 року.

Перелік друкованих ЗМІ складений відповідно до пропозицій Ради Міністрів Криму, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.


Згідно з розпорядженням, до числа таких регіональних друкованих ЗМІ входять "Кримські вісті" (Крим), "Вінничина" (Вінницька область), "Волинь-нова" (Волинська область), "Вісті Прідніпров’я" (Дніпропетровська область), "Донбас-тиждень" (Донецька область), "Житомирщина" (Житомирська область), "Новини Закарпаття" (Закарпатська область).У Запорізькій області оголошення про виклик до суду повинна розмістити "Запорізька правда", в Івано-Франківській — "Галичина", в Київській — "Київська правда", в Кіровоградській — "Народне слово", в Луганській — "Наша газета", у Львівській — "Високий замок" і "Експрес", в Миколаївській — "Рідне Прибужжя", в Одеській — "Одеські вісті", в Полтавській — "Зоря Полтавщини".


У Рівненській області оголошення про виклик до суду повинні розмістити "Вільне слово", "Вісті Рівненщини", у Сумській — "Сумщина", у Тернопільській — "Свобода", у Харківській — "Слобідський край", у Херсонській — "Наддніпрянська правда", "Новий день", у Хмельницькій — "Подільські вісті", в Черкаській — "Черкаський край", "Нова доба", в Чернівецькій — "Буковина", "Свобода слова", в Чернігівській — "Деснянська правда".

Розпорядженням Кабмін затвердив "Севастопольські вісті" для розміщення оголошення про виклик до суду в Севастополі і "Хрещатик" у Києві.Також читайте:

Осторожно: солнце

"Каштаны"

Не купуйся на те, що купуєш

Виші використовують тіньові схеми