№ 1 (238):

Перевізників масово перевірятимуть

Новини

Перевізники під контролемУ першому кварталі 2012 року Міністерство інфраструктури України перевірить 365 ліцензіатів, які здійснюють вантажні та пасажирські перевезення автомобільним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученні.

Як повідомляє прес-служба міністерства, план перевірок затверджено відповідним наказом Головавтотрансінспекції № 280 від 21 грудня 2011 року.

Територіальними управліннями Головавтотрансінспекції в АР Крим, областях та Києві розроблені регіональні графіки перевірок ліцензіатів.Отже, у січні-березні 2012 року буде проконтрольовано діяльність 24 і 25 автоперевізників Донецької та Харківської області відповідно. По 20 перевізників фахівці Головавтотрансінспекції перевірять у Дніпропетровській області та Закарпатті, 19 — в Луганській, по 18 в Києві та Київській області, 17 — у Хмельницькій, 16 — в Криму, 15 — в Чернівецькій області, 14 — в Івано—Франківській, 13 — в Чернігівській.


По 10 ліцензіатів перевірять у Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській областях.

У Севастополі Головавтотрансінспекція проконтролює роботу п'яти автомобільних перевізників.Також можна почитати:

На Сумщині розікрали спортивні гроші

Сезонні "викиди"

Десятка продуктів для довголіття

Анекдоти