№ 1 (238):

У БЮТ з’ясували, звідки гроші у сина Азарова

Новини

"Деньги-деньги, дребеденьги, позабыв покой и лень. Делай деньги, делай деньги, А остальное всё дребедень"Зараз усі українці залежать від ТОП—10 найбагатших сімей: і у зарплаті, і у адміністративній залежності. Причому, в цю десятку додалися і сім’я президента Віктора Януковича, і прем’єр-міністра Миколи Азарова. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню "Главком" заявив народний депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Соболєв.

Так, за словами бютівця, син Президента на очах стає мільярдером, хоча поки тільки гривневими, а у сина прем’єра — будинок в Австрії. "Ось про Азарова опублікували, що у його сина будинок в Австрії. На які гроші він побудований — теж назвали. Це — Фонд "Професіонал", який доїв з усіх підприємців гроші нібито на розвиток Податкової адміністрації, а потім закрився в 2005-му році, і всі його активи перейшли до сина Азарова", — зазначив Соболєв.Так само, за словами нардепа, і у Януковича: "Перший його актив — "Межигір’я", другий — банк, який за 150 мільйонів купив його син, не посоромившись це зробити на своє ім’я".

"Якби у Тимошенко були активи, про які стільки розповідали, їх би теж давно вже знайшли", — підсумував Соболєв.Також читайте:

КРУ виявляє порушення, але збитки від них уповні не відшкодовують

На Трійцю українці не працюють три дні

Про “Криворіжсталь” та про “ліві” принципи “роботи з населенням”

Про участь у виборах громадян повідомлятимуть двічі