№ 1 (238):

ПФК "Суми" вийде з відпустки 18 січня 2011 року

Новини

Хлопчик-футболістПрофесійний футбольний клуб "Суми" у міжсезоння проведе перший навчально-тренувальний збір в Сумах і наступні в Криму, повідомляє прес-служба клубу. Робота у футбольному клубі не припиняється і йде повним ходом.

У грудні 2011 року було проведено селекційний збір в Криму, де було переглянуто приблизно 25 осіб, з них 4 були запрошені в команду на перший збір.

Команда вийде з відпустки 18 січня 2011 року, а до цього часу футболісти будуть протягом тижня проходитиме планове медичне обстеження. З 18 по 31 січня клуб розпочне підготовку до сезону збором в Сумах.Цей повноцінний навчально-тренувальний процес буде включати в себе два тренування на день і в залежності від погодних умов, якщо вони будуть сприятливі, то команда буде тренуватися на новому футбольному полі стадіону КРЗ зі штучним покриттям. На 23 січня запланований контрольний матч у Сумах, але з певних причин, можливо, буде проведена двостороння гра.

Другий навчально-тренувальний збір заплановано в Криму в селищі Куйбишеве, приблизно він пройде з 4 по 17 лютого. Потім планується ще 2 збори в АР Крим, дати, яких будуть визначені пізніше.Варто також почитати:

Республіканська Християнська партія відповідає на питання

Кожен житель про себе дбає поодинці

Звернення оргкомітету з проведення місцевого референдуму

Сумщина в роки німецької окупації