№ 1 (238):

Хабарі хортенятами тепер не в моді

Новини

Порушив закон, вимагав телефонУ Сумській області в січні 2012 року СБУ порушила карну справу щодо хабарника, який за свій підпис зажадав дорогий мобільний телефон, повідомляє прес-центр спецслужби.

Кримінальну справу порушено стосовно головного держінспектора з охорони праці Територіального управління Держслужби гірничого нагляду і пожежної безпеки України у Сумській області.

Встановлено, що він вимагав у підприємця хабар за дозвіл на підключення до електромережі на будівельному майданчику у Сумах.

Незважаючи на те, що електрообладнання було встановлено з виконанням усіх передбачених законодавством вимог, держінспектор безпідставно відмовляв у своєчасній видачі акта допуску і наполягав на наданні йому матеріальної винагороди.Унаслідок цього приватний підприємець був змушений припинити будівельні роботи.

Співробітники Служби безпеки України затримали "на гарячому" головного держінспектора поблизу його будинку під час отримання хабара (мобільного телефону вартістю близько 4 тис. грн).

За матеріалами СБУ стосовно зловмисника прокуратура Сумської області порушила карну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу Україні. Ведеться слідство.Варто ще переглянути:

Долю землі вирішують без участі селян

Керівники вишів мають дотримуватися вимог Умов прийому

Знову – про "податкові ями"

Сумщина до зими готова