№ 1 (238):

На Сумщині стартував Національний проект

Новини

Безмежний світ11 січня 2012 року в Україні почалася реалізація Національного проекту "Відкритий світ". На початковому етапі він передбачає тестування мультимедійних уроків за шкільною програмою II чверті 7 класу. У проекті беруть участь 704 школи з 23 регіонів, в тому числі 12 шкіл Сумської області.

Сумська область представлена в проекті школами м.Глухів, Глухівського району (с. Баничі), Конотопа та Конотопського району (с. Великий Самбір, с. Дубов'язівка), смт Липова Долина, Охтирського району (с. Чернеччина. С. Бугроватое), г . Шостка і м.Путивль.

У проекті візьмуть участь участь понад 5,5 тисячі вчителів та 14 000 учнів з усієї Україні.

Національний проект "Відкритий світ" — один з 11 національних проектів, затверджених Президентом України в 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.Повна назва проекту — "Відкритий світ" — створення інформаційно—комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня ". Його мета — забезпечення доступу всіх учасників навчально—виховного процесу до мультимедійних баз даних, рівного доступу кожної дитини до якісної і сучасної освіти.

Проект розрахований на 4 роки, він забезпечить учнів 5-9 класів (1,5 мільйона дітей) доступом до новітніх технологій. Проект реалізується Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами. Обсяг фінансування — 5 мільярдів гривень.Ще варто почитати:

Степан Пак про себе, медицину, політику...

Партійці Сумської організації РХП не відмовляться від захисту Конституції України

Майбутні депутатські мандати мають вибороти принципові і відкриті люди

Житель Сумщини пограбував базу відпочинку на Одесщині