№ 1 (238):

Не вчіть мене жити — уб’ю

Новини

Убивцю затриманоЯк повідомили в управлінні МВС України в м. Севастополі, подвійне вбивство, вчинене в останніх числах грудня 2011 року — розкрито.

— Я вбив своїх знайомих за те, що вони вчили мене, як жити і правильно вибирати друзів, — саме так під час допиту пояснив мотив скоєного злочину затриманий.

Тоді в Нахімовському районі Севастополя, у будинку по вулиці Охотській були виявлені трупи чоловіка та жінки з колото-різаними ранами. Експерти встановили, що вбивство чоловіка та його співмешканки відбулося кількома днями раніше. Також було встановлено, що після вбивства зловмисник намагався ретельно приховати сліди злочину — замив сліди крові у кімнаті, стер свої відбитки пальців і забрав знаряддя вбивства.За словами начальника управління МВС України в м. Севастополі полковника міліції Олександра Гончарова, у його співробітників були всі підстави підозрювати у скоєнні вбивства 26-річного уродженця м. Суми, раніше неодноразово судимого за крадіжки та грабежі. Хлопець деякий час працював із убитим на будівництві та навіть проживав у нього нетривалий час.

Як повідомили у секторі зв'язків із громадськістю УМВС України в м. Севастополі, на одному з предметів, який знаходився в кімнаті, були зняті відбитки пальців передбачуваного вбивці.

Севастопольські опери затримали зловмисника напередодні Різдва 2012 року в одному з сіл Сумської області, де він переховувався від розплати.

Під час допиту вбивця дав свідчення і розповів, що після вбивства він витер предмети, до яких торкався, зняв з себе забруднений кров'ю одяг, забрав телефон убитої, ніж, яким вбивав своїх знайомих і пішов. Речі він спалив неподалік від будинку і першим же поїздом виїхав з Севастополя. Але навіть після того, як вбивця спробував спалити ніж, яким убив двох людей, на ньому залишилися сліди крові.

У даний час за даним фактом порушено кримінальну справу за ст.115 КК України  — умисне вбивство. Ведеться слідство.Також читайте:

КРУ виявляє порушення, але збитки від них уповні не відшкодовують

На Трійцю українці не працюють три дні

Про “Криворіжсталь” та про “ліві” принципи “роботи з населенням”

Про участь у виборах громадян повідомлятимуть двічі