№ 1 (238):

Замість віськового інтернату буде кадетський корпус

Новини

Освітні справиКабінет міністрів України постановив забезпечити функціонування державного ліцею-інтернату "Кадетський корпус" імені І.Харітоненко до 1 червня 2012 року з тим, щоб з 1 вересня він зміг відкрити двері для вихованців.

На виконання указу президента України від 8 вересня 2011 року № 901 (901/2011), яким він розпорядився створити ліцей-інтернат "Кадетський корпус" імені І.Харітоненко на базі інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, буде проведено ряд нововведень.

Для реорганізації ліцею Кабмін доручив передати до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту нерухоме майно військового містечка № 1, необхідне для розміщення та функціонування ліцею.Уряд рекомендує Сумській обласній раді ліквідувати ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою імені І.Харітоненко до 1 червня в 2012 року з тим, щоб з 1 вересня учні продовжили навчання в "Кадетському корпусі".

Сьогодні в ліцеї навчаються 312 ліцеїстів. Із 104 випускників 2011 року 100 вступили до вищих навчальних закладів, зокрема 72 — у вузи Міністерства оборони та інших силових структур.Варто також почитати:

Для чорнобильців – пільги по земельному податку

Степан Пак про медицину та політику...

Редакція «Громадянина України» ставить запитання:

Туристичний маршрут до Євро-2012