№ 2 (239):

Зовнішня торгівля Сумщини у січні-листопаді 2011 року

Новини

Зовнішня торгівляГоловне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за інформацією Держмитслужби України за січень–листопад 2011р. підприємствами і організаціями області на зовнішні ринки поставлено товарів на суму 926 млн.дол. США, що на 37% більше, ніж за відповідний період попереднього року. Імпорт товарів при цьому зріс у 1,8 раза і склав 749 млн.дол. США.

Зростанню обсягів зовнішньої торгівлі  сприяло, в основному, збільшення поставок  добрив, екстрактів дубильних, виробів з какао, машин –  в експорті, мінеральних продуктів, металів, машин – в імпорті.

Серед 83 країн, в які експортувались товари підприємствами області, найбільші обсяги припадали на Російську Федерацію (57% загального експорту), Іран, Німеччину, Туреччину,  Білорусь.Імпортувались товари з 73 країн, головним чином, з Німеччини, Російської Федерації, Білорусі, Австрії,  Італії.
                
Найактивніше здійснювали зовнішньоторговельні операції підприємства обласного центру – 77% загального експорту і 54%  імпорту відповідно.Варто також почитати:

Республіканська Християнська партія відповідає на питання

Кожен житель про себе дбає поодинці

Звернення оргкомітету з проведення місцевого референдуму

Сумщина в роки німецької окупації