№ 2 (239):

Вкрала, бо ... вуха мерзли

Новини

Руки загребущіУ січні 2012 року співробітники Державної служби охорони стали частими відвідувачами супермаркетів. Але не в особистих цілях. Зазвичай правоохоронці приїжджають туди за тривожним викликом для припинення правопорушень, а саме — крадіжок.

На пульт централізованої охорони ДСО надійшли сигнали "тривога" з продовольчого супермаркету та магазину одягу. За вказаними адресами негайно виїхали групи затримання Державної служби охорони. Ловити довелося правопорушників, які, не бажали платити за товар.

Так, у супермаркеті співробітники міліції затримали 26-річного місцевого жителя, який намагався викрасти дві пляшки вина та батарейки, загальна вартість товарів становить 110 гривень. Пояснити причину свого вчинку затриманий так і не зміг. Він просив суворо його не карати, тому, що це була нібито його перша спроба крадіжки. Виправдовуючись, злодій обіцяв виправитися і ніколи більше не переступати межу закону. І все ж для подальшої перевірки затриманого доставили до райвідділу міліції.Іншим разом працівникам УДСО довелося затримати 23-річну жительку з іншого регіону, яка вкрала з магазину жіночу шапку вартістю 180 гривень. Коли її доставили в райвідділ міліції, вона пояснила, що в Сумах гостює у знайомих, а шапку вирішила вкрасти, щоб ... зігрітися.

Затриманим інкримінують правопорушення, передбачені ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу Україні, максимальним покаранням за які може стати позбавлення волі на термін до трьох років.

Працівники Державної служби охорони попереджають: більшість магазинів і супермаркетів оснащені камерами відеоспостереження, системами контролю та кнопками тривожної сигналізації (екстреного виклику міліції). Тому зловмисникам, які все ж надумають діяти всупереч закону, не довго доведеться розгулювати на волі.Варто також почитати:

Для чорнобильців – пільги по земельному податку

Степан Пак про медицину та політику...

Редакція «Громадянина України» ставить запитання:

Туристичний маршрут до Євро-2012