№ 2 (239):

"ЄДАПС" виграв тендер на виробництво проїзних для метро

Новини

Закордонний паспортУчасник консорціуму "ЄДАПС", підприємство "Знак", переміг у конкурсі КП "Київський метрополітен"

Підприємство "Знак", учасник українського консорціуму "ЄДАПС", виграло конкурс на виготовлення проїзних документів у вигляді пластикових карт з безконтактним чипом. Тендер провело столичне комунальне підприємство "Київський метрополітен".

У тендері на виробництво пластикових проїзних для столичної підземки брав участь ряд великих компаній, у тому числі — іноземні.

Вибір КП "Київський метрополітен" повністю відповідає принципам стратегії підтримки конкурентоспроможних столичних підприємств, проголошеної головою КМДА Олександром Поповим у грудні 2011 року. Частиною цієї Стратегії є ініціатива "Зроблено в Києві", яка повинна стати авторитетним брендом, що формує позитивний імідж української столиці та сприяє досягненню інших стратегічних цілей.Нагадаємо, у жовтні 2011 року підприємство "Знак" уклало з ПАТ КБ "ПриватБанк" найбільший на українському ринку контракт на поставку платіжних карт. Даний контакт повністю забезпечить потреби "ПриватБанку" в багатомільйонної емісії платіжних карт в 2011—2013 роках.

Підприємство "Знак" — один з найбільших виробників платіжних карт і пластикових бланків документів у світі. Підприємство виготовляє платіжні картки для українських і зарубіжних банків, будучи беззаперечним лідером українського ринку. "Знак" виготовляє карти з чіпом для Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) НБУ. Щорічне зростання обсягів виробництва платіжних карт підприємством "Знак" у середньому складає 20-30%. Виробнича потужність підприємства в рік: 100 млн. пластикових карт.


"Знак" сертифікований міжнародними платіжними системами VISA і MasterCard Worldwide. Система менеджменту якістю підприємства сертифікована на відповідність вимогам стандартів ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009.


Консорціум "ЄДАПС" створений лідерами високих технологій в Україні і є єдиною групою у світі з повним циклом підприємств із виробництва і впровадження найбільш високозахищених ідентифікаційних документів і інформаційних систем.

Паспорти та ідентифікаційні документи, вироблені "ЄДАПС", були визнані ICAO та ОБСЄ одними з найкращих в світі. Консорціум виготовляє е-паспорти і ID-картки співробітників Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол), а водійські права, що випускаються консорціумом, заслужили високу оцінку Європейського Союзу. Консорціум "ЄДАПС" є розробником унікальної системи ідентифікації діамантів і ювелірних виробів, виробником паспортів всесвітньо відомої компанії De Beers.

Консорціум "ЄДАПС" володіє найсучаснішими і повністю сертифікованими потужностями, включаючи одне з найбільших виробництв із випуску та аутсорсингу персоналізації платіжних карт VISA і MasterCard. Поставляючи високозахищені ідентифікаційні документи в 188 країн світу, "ЄДАПС" поєднує неперевершений досвід у захисті документів і товарів з використанням своїх унікальних технологій в області лазерів, полікарбонату, біометрії, деметалізованих голограм, контактних, безконтактних чіпів і IT-технологій.Також можна почитати:

На Сумщині розікрали спортивні гроші

Сезонні "викиди"

Десятка продуктів для довголіття

Анекдоти