№ 7 (244):

Сім’я та шлюб в Україні

Новини

У період з 10 по 20 лютого 2012 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до інститутів сім'ї та шлюбу. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

На сьогоднішній день переважна більшість українців або знаходяться в офіційному шлюбі (68%), або перебували в офіційному шлюбі раніше, а зараз розлучені (11%). При цьому розлучених серед жінок в два рази більше, ніж серед чоловіків (14% і 7% відповідно), тоді як серед чоловіків майже в 2 рази частіше зустрічаються ті, хто ще не перебував у шлюбі (20% і 12% серед чоловіків і жінок відповідно).Найбільше число українців, що знаходяться на сьогоднішній день у шлюбі у віковій групі: 50-54 роки (80%), а найменше - серед молоді до 30 років (44%).

З українців, що вступали в шлюб, більшість (79%) зважилися на цей крок, керуючись почуттями, тоді як 15% - вступили в шлюб, керуючись у більшій мірі розумом (за розрахунком).Також перегляньте:

День святоi великомученицi Катерини

Правильний режим харчуванняя на роботі

"Гаряча" лінія для сумчан

На Сумщині відзначили 120-річчя А. Макаренка