№ 9 (246):

Спрощення процедури подання статистичної звітності

Новини

До уваги підприємств та організацій м.Суми! Головне управління статистики у Сумській області з квітня 2012р. запроваджує централізований збір статистичної та фінансової звітності на паперових носіях від підприємств і організацій м.Суми в рамках «Єдиного вікна».

Прийом та обслуговування респондентів у такий спосіб сприяє спрощенню процедури подання звітності до органів державної статистики, скороченню часу, який витрачають підприємства при наданні декількох форм фінансової та статистичної звітності.Для комфортності звітуючих суб‘єктів збір звітності здійснюється Головним управлінням статистики одночасно пакетом на першому поверсі, кімната 5.

Крім того, для проінформованості респондентів під час подання звітів буде надаватися довідка про форми статистичної та фінансової звітності, які має подавати в органи статистики підприємство (організація, установа) упродовж 2012р.

Детальну інформацію про роботу «Єдиного вікна» можна отримати на Web-сайті Головного управління статистики у Сумській області  www.sumy.ukrstat.gov.ua, а також за телефонами: 25-21-27, 22-70-63.Читайте ще:

Что же мешает нам сменить работу?

Автопригоди з 31 січня по 4 лютого 2011 року

Долю землі вирішують без участі селян

Соціалістичний «терор» з переляканим обличчям