№ 11 (248):

Сумчанин убив своїх дітей і повісився

Новини

Це одна з версій дивної трагедії, що розігралася в Сумах.


Трагедія, якої поки не можуть знайти пояснення слідчі сумської міліції, відбулася в суботу, 7 квітня 2012 року. У цей день 29-річна сумчанка, мама двох малюків 2-х і 3-х років, вийшла на ринок. Діти залишалися вдома з 30-річним батьком. Коли жінка повернулася додому, то двері квартири виявилися зачиненими зсередини. На всі її дзвінки і стукіт ніхто не відповідав.Стривожившись, жінка передзвонила до чергової частини міліції. Коли міліціонери, які прибули на місце виклику,  відчинили двері квартири, то побачили страшну картину: у коридорі на газовій трубі висів господар будинку, а у кімнаті, поруч на одному ліжечку, лежали двоє мертвих малят.
 

— На даний момент розглядаються кілька версій трагедії, —  розповіла начальник прес-служби УМВС України в Сумській області Ельвіра Біганова. — Одна з них — батько вбив дітей, а потім покінчив життя самогубством. На користь цієї версії свідчить те, що двері квартири і балконні двері були закриті зсередини. Слідів стороннього проникнення не виявили. Але ніхто з родичів та сусідів сім'ї не можуть зрозуміти, що стало причиною такого жахливого вчинку. Це був абсолютно нормальний молодий чоловік, розсудливий, не зловживав алкоголем, не вживав наркотики. У сім'ї немає боргів, кредитів або яких-небудь інших проблем. У квартирі все чистенько, прибрано.

Нічого не може пояснити і дружина. Жінка зараз просто в шоці Мертві діти лежали поряд в одному ліжечку. Вони померли від колотих ран в область серця. Шило, яким були заколоті діти, знайшли в квартирі.

На даний момент це все подробиці. Триває слідство.Також читайте:

Свобода слова - товар на продажу?

Ідеї створення у Сумах «Українського Дому»: нема куди вселитись

Продукти мають бути безпечними

Сумщина до зими готова