№ 14 (251):

Сумчанин серед переможців запорізького мотокросу

Новини

Незважаючи на далеко не весняну спеку, 30 квітня, напередодні травневих свят, і в перший день травня 2012 року в Василівці (Запорізька область) пройшов мотокрос за першість Україні на кубок депутата Запорізької обласної ради Сергія Грачова.

Як розповіли організатори, гонки відбулися на абсолютно новій трасі, яку відкрили за лічені хвилини. Причому до цього дня в області подібного місця зустрічі екстремалів не було.

І, незважаючи на те, що траса знаходиться за межею міста, бажаючих повболівати за мотоциклістів виявилося чимало. Тому вже на підході до місця події атомобілістам було ніде розвернутися. Адже майже півкілометра вздовж траси займала стоянка машин приїжджих.Практично всі глядачі перебували на височині, наче в Колізеї, спостерігаючи за гонкою. Найсміливіші з них навіть перелазили через імпровізовану огорожу, бажаючи насолодитися видовищем сповна.

Любителі адреналіну стояли просто біля траси. Проїжджаючі  мотоциклісти обдавали їх клубами жаркого диму. Дороги практично не було видно. Вона потонула в пилу вже після першого заїзду, коли на "арену" вирвалися наймолодші учасники мотокросу. До речі, середній вік учасників тут сягав 8-10 років.

Змагання проходили у семи класах, відповідно до обсягу двигуна. У категорії "50 куб.см "першість взяв молодий житель Єнакієвого (Донецька область) Владислав Щукін. У наступному заїзді ("65 куб.см"), золото отримав житель Дніпропетровська Семен Нерущ. У категорії "85 куб.см" кращим став сумчанин Кирило Куц. А серед водіїв мотоциклів з двигунами 150 куб. см перше місце зайняв кримчанин Віталій Андрющев, якій проживає в Алушті.

Зробивши декілька кругів по трасі на залізному коні з двигуном в 500 куб.см, кращим став Володимир Тарасов-молодший з села Велика Знам'янка (Кам'янсько-Дніпровський район, Запорізька область).

Показати себе в цей день змогли і новачки. Аматори змагалися так само пристрасно і азартно, як і професіонали. Тут головний приз отримав мешканець Полтави Максим Шевченко.

"Труснули старовиною" на маївку й ветерани. Золото в цій номінації розділили представник Запоріжжя Андрій Лютий і краматорець Володимир Фастовець.Також можна почитати:

Вплив паління

Підприємці! Читайте, програмні документи!

Спекулянти на здоров’ї

Тисячолітня Україна: Український Рим