№ 14 (251):

Сумчани вийшли до фіналу

Новини

8 травня 2012 року, на "Донбас Арені" відбувся напівфінальний поєдинок Національного кубка шкільного футболу Євро-2012. Ці змагання проводяться серед дитячих команд. Стартували вони 20 березня, а сьогодні в Донецьку та Львові визначали фіналістів.

Усього в турнірі взяли участь понад 176 000 хлопців з усієї Україні. Найбільше футболістів було з Донецької області - 20 868. Усі команди пройшли довгий шлях і визначали найсильнішого в районних і міських змаганнях, одному з чотирьох дивізіонів і в результаті - Західній і Східній конференціях. Це і були півфінали. У цікавому поєдинку в Донецьку зійшлися представники кіровоградської школи № 4 та ЗОШ № 18 із Сум.Тільки у другому таймі сумчанам вдалося забити один-єдиний гол, який і вирішив результат поєдинку. Примітний той факт, що переможці грали у футболках "Металургу" з Донецька. Але представники Донецької області не змогли пройти до півфіналу.

Таким чином команда ЗОШ № 18 з Сум пробилася до фіналу, який пройде на столичному НСК "Олімпійський".Варто також почитати:

Ринок праці Сумщини у січні–червні 2011 року

Новини коротко

З чим боровся, на те і напоровся

Американцы угощали Януковича тонко нарезанным салом