№ 15 (252):

"Знак" вироблятиме карти для компенсацій

Новини

АТ "Ощадбанк" і підприємство "Знак" (учасник консорціуму "ЄДАПС") уклали контракт на виробництво банківських карт для виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

У рамках ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення соціальної адресної допомоги населенню, Кабінет Міністрів розробив державну програму виплат громадянам України компенсацій за знеціненими вкладами в установи Ощадбанку колишнього СРСР (діяли на території України), а також по внесках у державні облігації, державні казначейські зобов'язання колишнього СРСР і сертифікати Ощадбанку СРСР (придбані на території УРСР).Постановою уряду України від 23.04.2012 р. № 346 затверджено механізм компенсації за вказаними вкладами, який передбачає, що з 1 червня 2012 АТ "Державний ощадний банк України" ("Ощадбанк") буде перераховувати гроші на поточні рахунки вкладників (що потрапили в "Реєстр вкладників заощаджень громадян"). Скористатися компенсаційними грошима громадяни України зможуть за допомогою спеціального платіжного засобу "Національна карта". Порядок емісії та використання "Національної карти" визначається нормативно-правовими актами Національного банку України. Видача "Національної карти" здійснюється безкоштовно. Механізм забезпечить кваліфіковане та своєчасне обслуговування з виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР без будь-яких черг і штучного ажіотажу.

Тендер на виробництво "Національних карт" для АТ "Ощадбанк" виграло підприємство "Знак" (учасник консорціуму "ЄДАПС"). Компанія "Знак" приступила до виробництва платіжних карт для "Ощадбанку", і в найкоротші терміни гарантовано забезпечить платіжними інструментами для реалізації соціальних програм Президента та уряду України.Також читайте:

Борис Скоропадський

Буймерівка, як яскравий приклад інвестицій в Сумщину

Коли дають – бери

Погляд на системи охорони здоров’я у світі - 2