№ 18 (255):

Закордонні паспорти виготовляють у режимі реального часу

Новини

Напередодні чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 консорціум «ЄДАПС» провів модернізацію паспортної системи України. Відтепер система забезпечує виробництво, персоналізацію та відвантаження паспортів громадян України для виїзду за кордон в реальному часі - день в день з моменту закінчення відповідних перевірок заявок громадян, що проводяться Державною міграційною службою.Українці отримали сервіс, що технологічно перевищує сервіс паспортних систем країн Євросоюзу. Кожен громадянин України може простежити, на якому етапі виготовлення знаходиться його закордонний паспорт, не розкриваючи конфіденційної персональної інформації. Сервіс, з 24 квітня 2012 р., надається на інформаційному порталі center-person.com/ua/passport.php створеному консорціумом «ЄДАПС» спільно з Державною міграційною службою України.

Консорціум «ЄДАПС», починаючи з жовтня 2010 р., перевів паспортну систему Україною в повну готовність до впровадження електронних (біометричних) закордонних паспортів.

Паспортна система Україні дозволяє протягом 2-х тижнів приступити до випуску біометричних закордонних паспортів без залучення додаткових бюджетних коштів та  іноземних технологій.Ще варто почитати:

Юродство від юриста-регіонала

Доплата до пенсій: що за цим стоїть?

Фабрика Чорнобильського, як частина історії Сум

ЛЯПота за тиждень