№ 18 (255):

В українському IT-секторі не вистачає кваліфікованих фахівців

Новини

Фахівці в сфері IT-технологій будуть локомотивом національної економіки. Таку впевненість висловив 29 травня 2012 директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин під час круглого столу на тему «Кадри для IT-сектору: підбір персоналу і профнавчання під замовлення роботодавця».

Віктор Сухомлин зазначив, що останнім часом підприємствам, що працюють в IT-секторі, все важче знайти потрібних фахівців, так як в цій сфері відчувається дефіцит підготовлених кадрів.

«Днями ВР ухвалила закон про підтримку вітчизняної політики зайнятості в сфері IT-технологій і, знизивши податковий прес для IT-сектору в економіці Україні, підтвердила пріоритетність комп'ютерної сфери для майбутнього нашої країни», - сказав Сухомлин, особливо підкресливши, що його Центр вже зараз може готувати «айтішників» для потреб підприємств Києва.Справа в тому, що Київський центр зайнятості зараз реалізує пілотний проект з підготовки фахівців у сфері комп'ютерних технологій. Ініціатором цього проекту (крім самого Центру) є Міністерство соціальної політики і Державна служба зайнятості. Віктор Сухомлин впевнений в тому, що фахівці IT-сектора можуть стати найважливішою частиною розвитку ринку зайнятості в українській столиці. І вже зараз IT-фахівці працюють над проектами по сістематизації ринку зайнятості в інтересах потенційних роботодавців.

Перші результати цієї роботи є. За словами Віктора Сухомлина, «з початку 2012 року підписано вже 5 угод з роботодавцями та навчальними закладами Києва щодо подальшого працевлаштування IT-фахівців, підготовлених за сприяння Київського міського центру зайнятості». Крім того, 44 вакансії вже укомплектовані за сприяння Київського центру зайнятості.Варто також почитати:

Ринок праці Сумщини у січні–червні 2011 року

Новини коротко

З чим боровся, на те і напоровся

Американцы угощали Януковича тонко нарезанным салом