№ 19 (256):

День працівників легкої промисловості-2012

Актуалії

За даними  Головного  управління  статистики  у  Сумській  області, 2011 рік порівняно з 2010 роком, підприємства легкої промисловості завершили  з приростом обсягів виробленої продукції 23,9%, водночас за січень-квітень поточного року  показники відповідного періоду попереднього року потрібно надолужувати, оскільки індекс виробництва продукції склав  лише 81,0%.

За січень – квітень 2012 року у порівнянні з таким же періодом минулого року було виготовлено менше одягу робочого (на 28,8%), сорочок чоловічих та хлопчачих (на 22,4%), взуття (на 2,1%). Проте за цей же період більше вироблено білизни постільної  та пряжи  бавовняної (у 2 рази), костюмів чоловічих та хлопчачих (на 48,5%).Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у легкій промисловості  за січень – квітень 2012 року становила 1509 грн. За останні 12 місяців  вона збільшилась лише на 6%  і при цьому залишилась на 35 відсотків нижче середньообласного показника.

Продукцію Сумщини добре знають і багато споживачів за межами України. Адже швейні підприємства області працюють, в основному, на сировині іноземного замовника, а отже і шиють для іноземного споживача. За 4 місяці 2012 року підприємствами легкої промисловості реалізовано продукції на суму понад 73 млн.грн., при цьому більш ніж 40 відсотків замовлень на її виробництво надходить  від  іноземних  споживачів.Також можна почитати:

Нетверезі водії – вбивці

"Прекрасная няня" вернется?

Передноворічне слово

Демографічна ситуація на Сумщині