№ 19 (256):

Батьки і діти

Актуалії

У період з 25 квітня по 10 травня 2012 року компанія Research & Branding Group було проведено дослідження думки українців щодо оцінки взаємин батьків і дітей. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2077 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки складає ± 2,2%.

На сьогоднішній день, найбільшим авторитетом, думкам і оцінкам якого довіряють, на думку більшості респондентів (71%) залишаються батьки, сім'я. У трійку лідерів також входять друзі, знайомі (29%), священнослужителі (10%). До найавторитетніших груп, також відносяться колеги по роботі (7%). Далі йдуть публічні люди (4%), викладачі (3%), керівники (2%). Ще 8% респондентів вважає, що немає таких авторитетних груп, і 5% не змогли відповісти.64% українців, про нинішню ситуацію стосунків батьків і дітей, повідомляють, що вони іноді можуть зрозуміти один одного, іноді - ні. Практично в рівній мірі респонденти, які стверджують, що добре розуміють один одного, незважаючи на різний життєвий досвід (18%) і навпаки інші, котрі не можуть зрозуміти одне одного (17%). Ще 2% не змогли відповісти.


71% українців, щодо того скільки уваги приділяли їм батьки їх вихованню, стверджують, що рівно стільки, скільки необхідно. Далі 17% повідомляє, що їх вихованню приділяли занадто мало уваги і 10% навпаки - занадто багато.

На думку половини українців, діти повинні жити з батьками до того моменту, коли одружуються чи вийдуть заміж (57%). Протилежної думки дотримуються 34% опитаних українців, і ще 9% не змогли відповісти.

19% українців, у яких є живі батьки, повідомляють, що живуть з ними разом. Найчастіше, опитані респонденти, відвідують батьків 2-3 рази в тиждень (10%), раз на тиждень або 1-2 рази на місяць (по 9%). Кожен день бачаться з батьками, хоча й не живуть з ними (8%). Відвідують раз в три місяці (3%), раз на півроку (2%), раз на рік або рідше раз на рік (1%). Не зустрічаються з батьками (1%). 36% українців, повідомили, що батьків вже немає в живих.Варто ще переглянути:

Правоохоронці захищають сільгоспвиробників

А король-таки, голий!

Спільне засідання комісій Сумської облради

Комунальні послуги: диктат сумської влади