№ 19 (256):

Альтернативна енергетика це економічна безпека країни

Актуалії

Розвиток альтернативної енергетики забезпечить економічну безпеку країни. Про це 7 червня 2012 року заявив засновник компанії Research & Branding Group Євген Копатько під час прес-конференції на тему: «Кампанія з дискредитації Україні: боротьба за ресурси?».

На його думку, необхідно виділити три важливі етапи. «Перше - принципові стратегічні домовленості з Росією по енергоресурсах на основі взаємного компромісу. По-іншому не вийде », - зазначив експерт.

«Друге, - на думку Є. Копатька, це зусилля з енергозбереження, яке знизить навантаження на бюджет, у результаті чого ми будемо менше платити за газ».«І третє, це розвиток зеленої енергетики, альтернативної енергетики, тому що це інфраструктурні аспекти, довгострокові проекти, які забезпечать економічну безпеку країни, в усякому разі, знизять ризики», - підсумував Є. Копатько.

Експерт вважає, що «ця комбінація з трьох позицій дуже важлива для країни і по силам політичному керівництву».

Виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко, керуючись оцінками Національної академії наук України, в свою чергу зазначив, що «якби ми розвивали сонячну енергетику на такому ж рівні, на якому розвивають її європейські держави, ми б змогли абсолютно вільно заощадити близько п'яти мільярдів, а це становить близько 20% від нашої потреби».Читайте ще:

Демографічна ситуація залишається складною

Літати та дихати на Сумщині ще дозволено, ходити - вже ні?

Степан Пак - сумчанам

Міліція звітує за перший квартал 2009 року