№ 22 (259):

Суми обіграли Миколаїв

Новини

Свій перший матч на кримських зборах сумчани завершили перемогою.

Перший спаринг Суми на підготовчому зборі в Криму, в якому городянам протистояв Миколаїв, вийшов не настільки насиченим на моменти і голи, проте матч видався захоплюючим. Було забито два голи, а також було видалення за 2 жовті картки, отримані гравцем Миколаєва.
 Тренерський штаб Суми на чолі з Ігорем Захаряком до зустрічі з корабелами продовжував навантажувати підопічних по повній програмі. У цій грі, так само як і в попередньому товариському матчі з Одесою, тренерський штаб городян дивився в справі потенційних новачків сумського клубу. І четверо з них вийшли на поле в стартовому складі. З перших хвилин матчу команди придивлялися один до одного, небезпечних моментів не передбачалося. Можна відзначити лише напівмоменти, які були як у нашої команди, так і у корабелів і які ні до чого не привели. І ось на 39 хвилині матчу атака сумчан стала результативною. Городяни подавали кутовий, після чого захисники Миколаєва винесли м'яч з-за меж штрафної, де на підхваті виявився Сергій Снитко, який з лівого флангу пробив у дальній кут воріт - 1:0.
 
У другому таймі відбулися зміни в складі сумчан. На поле вийшов зовсім інший склад, в якому грало 6 потенційних новачків і п'ять футболістів, які є основними гравцями команди. Практично в дебюті другого тайму сумчани створили небезпечний момент. Після розіграшу кутового удару хтось із гравців нашої команди пробив по воротах, але м'яч пролетів повз ворота. На 85 хвилині матчу гравець Миколаєва отримав другу жовту картку. Це призвело до того, що корабели залишилися в меншості. Можливо, це якоюсь мірою вплинуло на результат матчу, адже через 7 хвилин Суми забиває і другий м'яч. У черговій атаці пішла передача на правий фланг на Костянтина Рудя, який точно і бездоганно пробив у дальній кут воріт - 2:0.
 
У підсумку впевнена перемога сумчан над Миколаєвом. До речі кажучи, це перша перемога Суми над миколаєвською командою. Наступний і він же останній контрольний матч на цьому зборі підопічні Ігоря Захаряка проведуть 7 липня проти Севастополя-2.
 
Суми - Миколаїв - 2:0
Голи: Снитко 39, Рудь 90 +2
 
Суми (1 тайм): Павленко, Бугайов, Котелюх, Пукась, Снитко, Чахотін, Мельник і 4 потенційних новачки
 
Суми (2 тайм): Бабак, Петрович, Лебеденко, Рудь, Морозов і 6 потенційних новачків

За матеріалами "ФК Суми"Також можна почитати:

Розповідь із життя Косівщинця

ЛЯПота за тиждень

Его пленили путивльские пейзажи

З історії сумських площ

Мистецький "Матч смерті"

Американцы угощали Януковича тонко нарезанным салом