№ 22 (259):

Коли "труби горять"...

Новини

У липневу ніч 2012 року на пункт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал "Тривога" з магазину "Добробут", на вул. Троїцькій. Правоохоронці виїхали за вказаною адресою і через дві хвилини затримали злочинця, який намагався скоїти крадіжку. Затриманим виявився 34-річний сумчанин, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі за вчинення аналогічного злочину. Співробітникам правоохоронних органів він пояснив, що того вечора він випивав з друзями. Горілка скінчилася і товариші вирішили розійтися. Ось тільки одному йому хотілося продовження. Грошей не було, тому вирішив обікрасти магазин.- Бажання випити горілки було настільки сильним, - зазначає Олег Гайворонський, молодший інспектор групи затримання УДСО, - що для того щоб вкрасти, чоловік придумав цілий план. Він двічі змусив варту виїхати за адресою магазину.

Перший раз чоловік постукав у вікна і двері, щоб спрацювала сигналізація. Наряд охорони за лічені хвилини приїхав за викликом. Злочинець у цей час ховався в кущах. Співробітники міліції, оглянувши магазин і не виявивши проникнення і пошкоджень, поїхали на черговий виклик. А чоловік вирішив, що обдурив правоохоронців, і з новою силою взявся за розпочату справу. Спочатку зірвав з кронштейну ліхтар освітлення. Потім пошкодив пластикові двері, відірвавши у них ручку. Далі взявся бити вікна. На цьому його і затримав наряд охорони, що приїхав знову.

Перевірка за даним фактом триває, співробітники внутрішніх справ кажуть, що поведінка затриманого як в Карному, так і в Адміністративному кодексі Україні кваліфікується як "Умисне пошкодження чужого майна". Конкретне покарання чоловіку визначить суд.Варто також почитати:

Дорожня пригода на Харківській

Торта паулиста

Пропонуємо вибране з книги І.В. Захарова

Депутати разом з жителями Сум наближаються до проведення референдуму

Передвиборчі гасла кандидатів: хто на що гаразд

Демографічна ситуація на Сумщині у січні-листопаді 2010 року