№ 23 (260):

Зовнішня торгівля Сумщини товарами за січень–травень 2012 року

Новини

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за інформацією Держмитслужби України експортні відвантаження підприємств області за січень–травень 2012р. склали 439 млн.дол. США і зросли у порівнянні з відповідним періодом 2011р. майже на 10%. Імпортні надходження при цьому становили 261 млн.дол. США і скоротились на 12%.

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами із 86 країн світу. Експортувались товари до 73  країн,  імпортувались – із 63.Найбільші обсяги експорту були спрямовані до Російської Федерації, Беніну, Німеччини, Туреччини, Венесуели, Казахстану, імпорту – із Німеччини, Росії, Білорусі, Австрії, Італії, Китаю.

Товарна структура експорту області на 46% була сформована поставками механічного обладнання, на 22% –хімічної продукції. На провідних позиціях імпорту залишаються сировина для хімічної та харчової промисловості.

Найактивніше здійснювали зовнішньоторговельні операції підприємства обласного центру – 76% загального експорту і майже 50% імпорту.Також можна почитати:

Положення основного закону не можна давати «заговорювати»

Нечисте обличчя Сум

Інтимні зони сумських тролейбусників

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Мешканця Сумщини затримали у метро

У Сумах з першого листопада розпочалася реєстрація скутерів