№ 24 (261):

«Спрощенці» дізнаються про пенсійні кошти через реєстр

Новини

Кабінет міністрів України розпорядився створити і запустити з 1 жовтня 2012 веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, через який «спрощенці» будуть мати доступ до інформації про стан накопичених пенсійних коштів і виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стану взаєморозрахунків по зобов'язаннях платника.

Згідно з розпорядженням уряду № 401-р від 25 червня 2012 року «Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування», мова йде про громадян, юридичних та фізичних осіб-підприємців та осіб, які самостійно забезпечують себе роботою.

Доступ до цієї інформації «спрощенці» отримають після реєстрації в базі даних на порталі.


Створення такого порталу також забезпечить взаємодію «спрощенців» з органами Пенсійного фонду з питань заповнення бланків заяв, скарг, запитів в електронному вигляді, стану їхнього розгляду. Крім того, портал передбачає можливість попереднього запису на відвідування Пенсійного фонду.

Веб-портал також буде містити інформацію для громадян про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, порядок реєстрації громадян в базі даних порталу.

Пенсійний фонд повинен забезпечити створення такого веб-порталу на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їхньої модернізації.Також можна почитати:

Положення основного закону не можна давати «заговорювати»

Нечисте обличчя Сум

Інтимні зони сумських тролейбусників

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Мешканця Сумщини затримали у метро

У Сумах з першого листопада розпочалася реєстрація скутерів