№ 26 (263):

Огляд ринку депозитів станом на серпень 2012 року

Актуалії

Прибутковий депозитПоки ставки за депозитами б'ють чергові рекорди, у вкладників є можливість зафіксувати високу прибутковість, оформивши довгостроковий вклад. Звичайно, якщо вкладник не боїться позбутися доступу до своїх коштів у разі настання чергової фінансової кризи. Динаміку ринку депозитів аналізував «Простобанк Консалтинг»

Безпосередній темою огляду стали довгострокові вклади в гривні від українських банків. За дослідженнями компанії «Простобанк Консалтинг», за літо-2012 середні по ринку ставки за депозитами строком три роки зросли на 0,97 процентного пункту або на 7,8% від свого колишнього значення. У підсумку, в середньому по ринку трирічний вклад у гривні в кінці серпня-2012 принесе прибутковість у 13,4% річних.

Таке зростання не можна назвати рекордним: за той же період вклади у гривні термінами три місяці і рік в середньому «подорожчали», за дослідженнями компанії "Простобанк Консалтинг", на 1,5 процентного пункту кожні, що склало 11,5% і 10% від їх колишнього значення відповідно.Що стосується максимальних ставок за довгостроковими вкладами, то за депозитами на три роки вони досягають 19% річних у гривні (ПриватБанк), а за вкладами на рік — 25% річних (Терра Банк). З цієї точки зору вигідніше оформити депозит на рік з можливістю пролонгації. Але не варто забувати, що продовження терміну дії депозиту буде здійснюватися за ставкою, що діє в банку на момент пролонгації. Так що через рік вкладникові можуть запропонувати вже набагато меншу прибутковість.

І тепер пропонуємо вашій увазі опис шести найприбутковіших вкладів у гривні терміном один рік з досліджень компанії «Простобанк Консалтинг» на 27 серпня 2012 року (оцінювалися тільки програми від банків з числа 50 лідерів за активами, по одній найбільш вигідній програмі від кожного банку, не враховувалися депозити з мінімальною сумою понад 5000 гривень).

25% річних у гривні пропонує Терра Банк за депозитом «Успішний» терміном 1 рік із щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення, часткове зняття і пролонгація не передбачені.

25% річних у гривні пропонує банк «Фінансова ініціатива» за депозитом «Фінансова надійність» терміном 1 рік із щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Можливе поповнення. Часткове зняття і пролонгація не передбачені.

24% річних у гривні пропонує вкладникам Альфа-Банк за депозитом «Мегаприбуток плюс» строком 1 рік з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення і часткове зняття не передбачені, можлива пролонгація вкладу. При оформленні на сайті банку заявки на розміщення депозиту ставка збільшується на 0,3% річних.

23,5% річних у гривні пропонує банк «Таврика» за вкладом «Таврійський плюс» строком 1 рік з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу 500 гривень. Поповнення, часткове зняття і пролонгація не передбачені.

23,5% річних у гривні пропонує Platinum Bank за депозитом «Готівка щомісяця» терміном 1 рік із щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення і часткове зняття не передбачені, можлива пролонгація вкладу.

23,5% річних у гривні пропонує вкладникам Дельта Банк за депозитом «Найкращий з любов'ю Online» терміном 1 рік з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення, часткове зняття і пролонгація не передбачені.

І тепер пропонуємо вашій увазі опис п'яти найприбутковіших вкладів у гривні строком на три роки з досліджень компанії «Простобанк Консалтинг» на 27 серпня 2012 року (оцінювалися тільки програми від банків з числа 50 лідерів за активами, по одній найбільш вигідній програмі від кожного банку, не враховувалися депозити з мінімальною сумою понад 5000 гривень).

19% річних у гривні пропонує ПриватБанк за депозитом «Стандарт» строком на 3 роки з щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення і часткове зняття не передбачені. Можлива пролонгація вкладу.

18,5% річних у гривні пропонує Ерсте Банк за депозитом «Стабільний прибуток» строком 3 роки з щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 500 гривень. Поповнення і часткове зняття не передбачені. Можлива пролонгація вкладу.

18,5% річних у гривні пропонує вкладникам Терра Банк за депозитом «Добробут» строком від 1,5 до 3 років з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення, часткове зняття і пролонгація вкладу не передбачено.

17,9% річних у гривні пропонує Укрексімбанк за вкладом «Класичний» терміном від одного до 10 років з виплатою відсотків щорічно. Мінімальна сума вкладу 2000 гривень. Можливе поповнення на суму від 500 гривень, часткове зняття не передбачено. Можлива пролонгація вкладу.

17,25% річних у гривні пропонує банк «Хрещатик» за депозитом «Оберіг» строком від 2 до 10 років з щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу 1000 гривень. Поповнення, часткове зняття і пролонгація не передбачені.Також можна почитати:

Розповідь із життя Косівщинця

ЛЯПота за тиждень

Его пленили путивльские пейзажи

З історії сумських площ

Мистецький "Матч смерті"

Американцы угощали Януковича тонко нарезанным салом