№ 26 (263):

Будьте обережні на воді

Актуалії

Обережно на водоймах!Незважаючи на всі попередження рятувальників, через спеку жителі Сумщини прагнуть кожну вільну хвилину проводити на водоймах, більшість з яких безпечними для купання не назвеш.

Як повідомляє центр пропаганди УМНС України в Сумській області, в поточному 2012 році на водоймах Сумщини загинули вже 57 людей, ще 10 отримали травми. Так, наприклад,  28 липня біля с.Червоний в Сумському районі співробітники рятувально-водолазної служби підняли з дна Псла тіло 48-річного сумчанина. Наступного день жителі с.Нижня Сироватка дістали з річки Сироватка тіло 33-річного чоловіка.У той же день в с.Яцино Путивльського району в річці Клевень загинув 15-річний хлопець — житель с.Воргол Кролевецького району. Причини та обставини нещасних випадків з'ясовуються.

39-річному сумчанину пощастило більше — 29 липня його доставили в хірургічне відділення СОКБ із забоями чола і тім'яної частини голови, які він отримав, пірнаючи в озеро Олдиш.

Тому МНС нагадує — не плавайте і тим більше не пірнайте в незнайомих місцях, не вживайте спиртного перед купанням і дотримуйтесь заходів безпеки на воді.Ще варто почитати:

Новини коротко

Про користь та шкоду мила

Кримський велосипедист здобув срібну медаль у Сумах

Принижені і ображені

Жертви пенсійної реформи

Натуральне мило