№ 27 (264):

До уваги сумчан - землевласників!

Актуалії

Державна податкова службаДержавна податкова інспекція у м. Сумах повідомляє, що відповідності до ст. 286.5 Податкового кодексу України фахівці податкового органу видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення – рішення із зазначенням нарахованої суми земельного податку.

Плата за землю фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Фізичні особи у сільській місцевості земельний податок можуть сплатити через каси сільських рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

Звертаємось всіх платників податків, будьте уважні, не чекайте останнього дня та сплатіть податок своєчасно і в повному обсязі!Крім того нагадуємо, що у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року орган державної податкової служби надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.


Відділ адміністрування майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. СумахТакож читайте:

Полювали на продукти

Навіть Діди Морози податки сплачують

Чому пенсійних грошей не вистачає

Інтернетівські садистки

Про заснування міста Суми - 2

Ольжич пропонував Шухевичу припинити партизанську війну