№ 27 (264):

Першокласники будуть з підручниками

Новини

Першокласники отримають підручникиМіністерство освіти і науки, молоді та спорту інформує, що тираж підручників для першого класу – 4 мільйони 345 тисяч примірників для шкіл з українською мовою навчання та шкіл, де навчання ведеться мовами національних меншин.


Друк підручників для учнів першого класу загальноосвітніх навчальних закладів коштував державі близько 63 мільйонів гривень.


Зазначається, що середня ціна підручника для шкіл з українською мовою навчання є рекордно низькою – 12,8 грн. Таких підручників – близько 80%.


Окрім того, у 2012 році, з випереджанням на рік, вже розпочався друк підручників для другого класу ЗНЗ, які використовуватимуться у наступному навчальному році. Тож і в 2013 році зі своєчасним видруком нових підручників проблем не буде.«На сьогодні підручники надруковано до 1 серпня, і наклад вже у повному обсязі розвезено до областей. Триває передача підручників від обласних книжкових баз до районів, а потім – до шкіл», - повідомив перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту Святослав Серебрянський.


На серпневих педагогічних конференціях керівники обласних та районних відділів освіти звітуватували МОНмолодьспорту про те, скільки підручників розповсюджено, чи всі школи їх отримали. Окрім того, під час підготовки до нового навчального року Державна інспекція навчальних закладів України вибірково перевірила у школах наявність потрібної кількості нових підручників.Варто також почитати:

Буймерівка, як яскравий приклад інвестицій в Сумщину

Що у соціалістів – на думці, в Бокого – на язиці

Поштовики Сумщини не пасуть задніх

Осередки національно-демократичних партій Сум підтвердили наміри співпрацювати

Як захистити свої нігті від грибку

Отже, Закон – один для всіх?