№ 27 (264):

Довідку про відсутність боргу можна отримати по інтернету

Новини

Довідку отримуємо інтернетомЗ метою ефективного та планомірного перетворення фіскального відомства у сервісну службу, значного покращення рівня податкового обслуговування,  Державна податкова служба України розширила перелік податкових сервісів і послуг для платників податків. Останнім часом до існуючих додано ще один – отримання Довідки про відсутність податкового боргу в електронному вигляді на електронний запит.

Тепер платники податків, які звітують в електронному вигляді, мають можливість замовляти  Довідку не відвідуючи податкових стін.

Процедура отримання дуже проста і доступна. Зазначена адміністративна послуга надається у найкоротший термін - з часу звернення і до моменту видачі процес є безперервним та оперативним.    

У запиті, що формується відповідно до електронного формату (J1300301) і надсилається до «Інформаційного порталу органів ДПС України», платнику податків необхідно зазначити бажаний спосіб отримання Довідки - електронний чи письмовий.  


У залежності від вибору способу отримання Довідки, платнику податків, який не має заборгованості з того чи іншого податку або збору, засобами електронного зв’язку надсилається Довідка форми J1400301 або інформаційне повідомлення у вигляді квитанції від податкового інспектора про стан розгляду Довідки за місцем обліку. 

Нагадуємо, що раніше для отримання такої Довідки громадянам доводилося щонайменше двічі відвідувати податкову інспекцію – для того, аби замовити її, а потім ще й забрати. Тому, звісно, нововведений сервіс дозволить значно зекономити час платників податків та мінімізувати їхнє спілкування з працівниками органів податкової служби.

Запрошуємо сумських платників податків скористатися новим податковим сервісом.Також можна почитати:

Положення основного закону не можна давати «заговорювати»

Нечисте обличчя Сум

Інтимні зони сумських тролейбусників

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Мешканця Сумщини затримали у метро

У Сумах з першого листопада розпочалася реєстрація скутерів