№ 28 (265):

Видача «електронного ключа» – безкоштовна

Актуалії

Державна податкова службаСтворення додаткових податкових зручностей для платників податків та громадян на сьогодні - це головний напрям  роботи податківців задля встановлення відвертих партнерських стосунків та очевидна демонстрація взятого курсу перетворення з фіскальної служби у сервісну.

Одним із підтверджень тому є робота сектору реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації для платників податків Сумщини, що розташований у приміщенні Державної податкової інспекції у м. Сумах.

У зазначеному Центрі безкоштовно видають особисті ключі і посилені сертифікати електронних ключів підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам.Сумські платники податків цілковито зрозуміли, що подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку - це оперативний та надійний спосіб звітування, який надає можливість раціонально використовувати час для розвитку власного бізнесу. З початку створення сектору його послугами скористалися 245 користувачів – 152 фізичних та 93 юридичних осіб. Загалом видано 732 сертифікати відкритих ключів.

Податківці запрошують всіх, хто ще не скористався системою подання звітності засобами Інтернет, почати звітувати посередництвом сучасних інформаційних технологій. На вас чекають за адресою: Покровська площа, 2, кімната 410 з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю – з 9:00 до 16:45 (обідня перерва з 13:00 до 13:45). Вихідний – субота та неділя. Телефон для довідок: (0542) 788-075.   Форми та зразки заповнення заяв можна знайти на сайті www.cskidd.gov.ua та на інформаційних стендах ДПІ у м. Сумах.Також перегляньте:

Підприємці! Читайте, програмні документи!

Думают одно, говорят другое, а делают третье…

Тисячолітня Україна: Український Рим

Ми хочемо знати, на які доходи живуть вчорашні державні службовці

Грибные шляпки

Доплата до пенсій: що за цим стоїть?