№ 30 (267):

Податкові борги надходять до бюджетів держави

Новини

Віддай борги!Народна мудрість про те, що “долг платежом красен”  іноді буває далекою від реалій.

За повідомленням Державної податкової інспекції у м. Сумах, на початок вересня 2012 року загальна сума заборгованості перед бюджетом склала 231,1 млн. грн.,  з них  112,6 млн. грн. боргу значиться за банкрутами. На сьогодні такими визнано 110 підприємств.

З початку 2012 року Державною податкової інспекцією у м. Сумах за рахунок погашення податкового боргу мобілізовано надходжень до Зведеного бюджету 60,1 млн. грн., в тому числі - до державного бюджету 49,6 млн. гривень.Завжди залишається безперечною істина, що борги потрібно віддавати. Тим більше, коли платники податків заборгували державі,  за якою стоять соціально-незахищені верстви населення.

Сьогодні, як ніколи, для України вкрай важливе розуміння людей щодо необхідності своєчасної та повної сплати податків, не допускаючи при цьому порушень термінів виконання податкових зобов’язань. Це дасть змогу на державному рівні впевнено виконати соціальні зобов’язання, своєчасно виплатити заробітну плату, пенсії та виконати намічені програми.Також можна почитати:

У Сумах з першого листопада розпочалася реєстрація скутерів

Демографічна ситуація на Сумщині у січні-березні 2010 року

Про “Криворіжсталь” та про “ліві” принципи “роботи з населенням”

Партія РХП відстоює і пропонує